Sorbus Adam Siedlecki

LAUREAT PLEBISCYTU ORŁY

Sorbus Adam Siedlecki

2026 laureat konkursu2026 bronze2025 laureat konkursu
8.6 (7)
Popielów, Dworcowa 49
O firmie:

Sorbus prowadzi działalność ogrodniczą od 2006 roku, oferując szeroki zakres usług związanych z projektowaniem, zakładaniem oraz pielęgnacją ogrodów i terenów zieleni. Firma wyróżnia się dbałością o wysoką jakość realizacji oraz dostosowaniem rozwiązań do specyficznych potrzeb różnych klientów, korzystając z rozległego doświadczenia i praktycznej wiedzy branżowej.

Jako autoryzowany dealer i serwis robotów koszących, Sorbus zapewnia klientom dostęp do nowoczesnych kosiarek automatycznych uznanych producentów: Robomow, Wiper Premium, Segway Navimow oraz Luba. Oferta obejmuje fachowe doradztwo w doborze najlepszego sprzętu, a także pełne wsparcie przy instalacji, programowaniu urządzeń oraz serwisowaniu — zarówno w okresie gwarancyjnym, jak i po jego zakończeniu.

Atutem firmy jest także możliwość nabycia oraz serwisowania bezprzewodowych robotów koszących, bazujących na zaawansowanych technologiach nawigacyjnych, w tym GPS/RTK. Urządzenia te umożliwiają skuteczne koszenie dużych, nietypowych powierzchni bez konieczności zakładania przewodów ograniczających, co przekłada się na oszczędność czasu i perfekcyjnie utrzymany trawnik.

Oceny na poszczególnych stronach

Tylko zalogowani użytkownicy maja dostęp do tych danych.
Strona internetowa Ilość ocen Ocena
6 5.0 / 5
oferteo 1 5.0 / 5
Data skanowania: 03.02.2026
Popielów
Dworcowa 49

Zobacz profil firmy na
Ranking of companies

Znajdź specjalistę

Plebiscyt skupia najlepszych w branży

Szukasz specjalisty w pobliżu Ciebie? Sprawdź naszą wyszukiwarkę. Korzystaj tylko z usług najlepszych!
Szukaj